Hormozgan Agriculture of Jahad


ناصر حیدری پوری
riasat@hormozgan-agri-jahad.irinfo@hormozgan-agri-jahad.irوضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: 20 C°
طلوع آفتاب: 6:03 am
غروب آفتاب: 5:47 pm

پنج شنبه
حداقل دما: 16 C°
حداکثر دما: 26 C°


جمعه
حداقل دما: 16 C°
حداکثر دما: 28 C°


شنبه
حداقل دما: 16 C°
حداکثر دما: 29 C°


یک شنبه
حداقل دما: 15 C°
حداکثر دما: 29 C°


دو شنبه
حداقل دما: 17 C°
حداکثر دما: 29 C°فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

نمایش بر حسب تاریخ از الی


پیش بینی برداشت 200 تن باقلا سبز از اراضی کشاورزی بشاگرد


...معاون وزیر کشاورزی خبر داد:
یارانه شیر تا پایان سال به حساب دامداران واریز می‌ شود


...رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان:
ذخیره سازی 800 تن مرغ منجمد و هزار تن میوه برای ایام پایانی سال در هرمزگان


...
عملیات اجرایی تلقیح مصنوعی دام سنگین در شهرستان بستک


...وزیر جهاد کشاورزی:
دولت برای انتقال کشت سبزی و صیفی به گلخانه ها تسهیلات می دهد.


...
احیا و مرمت قنوات در شهرستان بندرعباس


...
برگزاری جشن خانواده های سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان


  به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، دراین مراسم که با حضور مهندس ناصر حیدری پوری رئیس سازمان و جمعی از مسئولین وکارکنان سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان همراه با خانواده هایشان صورت گرفت، حیدری پوری دراین مراسم خاطرنشان کرد: سیاست های سازمان در سال اقتصادوفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی با تدبیر وامید در مسیر تولید پایدار کشاورزی با شتاب مضاعف در حال حرکت است. حیدری پوری در این مراسم از گندم کاران نمونه و برگزیده استان تقدیر به عمل آورد و گفت: از همت و پشتکار شما در تولید محصولات کشاورزی در راستای تامین امنیت غذایی کشور که با بکارگیری تجارب و اجرای توصیه های فنی و ترویجی که قطعا الگوی مناسبی برای سایر بهره برداران بخش کشاورزی خواهد بود تقدیر می نمایم. شایان ذکر است: ادامه این مراسم با اجرای نمایش گروه هنری دعوت شده از اصفهان، مسابقه برای بچه ها وبرنامه های متنوع ...مدیرهماهنگی و ترویج سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان تاکید کرد:
نقش ترویج کشاورزی در پیشبرد اهداف بخش کشاورزی دارای اهمیت است.


  مدیرهماهنگی و ترویج سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان با اشاره به نقش ترويج در پيشبرد برنامه ها و اجراي پروژه ها بيان داشت: نقش و جايگاه ترويج در بخش کشاورزی و سطح فعاليت هاي آن بايد ارتقا يابد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، مهندس غلامرضا نظرنژاد افزود: در نظر اول فعاليت هاي ترويجي شايد کمي و قابل اندازه گيري نباشد اما اثر و نقش آن در افزايش توليد، بستر سازي لازم براي اجراي پروژه ها و طرح هاي  الگويي کاملا مشهود است، لذا بايد اين فعاليت ها و اقدامات مستند سازي و  اطلاع رساني گردد. وي عنوان کرد: جايگاه ترويج از بعد ارائه آموزش هاي لازم به بهره برداران و نقش اين آموزش ها در افزايش مهارت هاي فني بهره برداران و بالطبع اثرات آن در توليدبرکسی پوشیده نیست و همچنین علاوه برآن ارائه نکات آموزشي و ترويجي، از طريق پيام هاي کوتاه نيز مي توان به بهره برداران ...
کلنگ زنی دو واحد مرغداری در شهرستان بشاگرد


 

مدیر جهاد کشاورزی بشاگردگفت: برای اجرای طرح های زیر بخش کشاورزی و دام وطیور توسط این مدیریت در کارگروه اشتغال در سالجاری اقداماتی انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان،محمد احمدی ضمن تاکید برفراهم آوردن زمینه اشتغال وهمچنین تلاش ها و پیگیری های مضاعف برای شناسایی افراد علاقه مند وتوانمند سرمایه گذاردر بشاگرد، افزود: دو واحد مرغداری با ظرفیت 20هزار قطعه واقع در حومه شهر سردشت توسط فرماندار و هیئت همراه این شهرستان گلنگ زنی شد.

وی در ادامه عنوان کرد: پیش بینی می شود در 6 ماهه اول سال 94 این واحدهای مرغداری به بهره برداری برسد.

 

مهندس حجتی در نشست خبری اعلام کرد:
افزایش بهره وری منابع آب و خاک اساسی ترین موضوع در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی


  وزیر جهاد کشاورزی گفت: بررسی راهکارها و تامین منابع لازم به منظور افزایش بهره وری منابع آب و خاک، اساسی ترین موضوع در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،مهندس محمود حجتی در نشست با خبرنگاران با اشاره به عزم جدی دولت در بهینه سازی مصرف آب در همه بخش ها و بویژه بخش کشاورزی اظهار داشت: در راستای افزایش بهره وری از منابع آب،امسال برای تجهیز 200 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری برنامه ریزی شده است. وی تصریح کرد: با توسعه مکانیزاسیون،اجرای عملیات خاک ورزی،استفاده از بذرهای مقاوم به خشکی و زودرس و توسعه کشت متراکم محصولات کشاورزی می توان تا 20 درصد در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی کرد. وزیر جهاد کشاورزی در بخشی از این نشست با اشاره به منابع در نظر گرفته شده برای بهره برداری بهینه از منابع آب گفت:امسال با حمایت های دولت و مجلس ...نمایش 11 الی 20 از مجموع 2302 مطلب
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
درگاه خدمات الکترونیکی دولت
پرتال تکریم ایران
پرتال وزارت جهاد کشاورزی
سامد (مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری)میزان رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات سازمان جهادکشاورزی به مراجعین را چگونه ارزیابی می کنید؟

تعداد اخبار: 2302 خبر
تصاویر گالری عکس: 114 عکس
بازدید امروز: 249
بازدید دیروز: 4259
کل بازدیدکنندگان: 6437310
افراد آنلاین: 99© تمام حقوق این سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.
www.hormozgan-agri-jahad.ir / www.h-a-j.ir / www.hormozgan-agri-jahad.com
پیاده سازی، پشنیبانی و بروز رسانی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات