Hormozgan Agriculture of Jahad


ناصر حیدری پوری
riasat@hormozgan-agri-jahad.irinfo@hormozgan-agri-jahad.irوضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: 16 C°
طلوع آفتاب: 6:26 am
غروب آفتاب: 4:52 pm

چهار شنبه
حداقل دما: 13 C°
حداکثر دما: 24 C°


پنج شنبه
حداقل دما: 12 C°
حداکثر دما: 27 C°


جمعه
حداقل دما: 13 C°
حداکثر دما: 27 C°


شنبه
حداقل دما: 13 C°
حداکثر دما: 26 C°


یک شنبه
حداقل دما: 12 C°
حداکثر دما: 26 C°فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

نمایش بر حسب تاریخ از الی

معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی هرمزگان:
صادرات بیش از 50 هزار راس دام سبک از گمرکات استان هرمزگان


معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان از صادرات 51هزارو207 راس دام سبک در سالجاری خبر داد.  به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان ،مهندس ابراهیم طغرلی  گفت:براساس ضوابط ابلاغی از طرف سازمان دامپزشکی کشور ،صادرات دام سبک از مرداد ماه سال 93 آزاد شده است و در راستای توسعه صادرات غیر نفتی و جلوگیری از قاچاق دام زنده ،با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان تا پایان آبانماه سال جاری تعداد 51 هزارو207 راس دام زنده( عمدتا گوسفند) به کشورهای کویت، امارات و ...مدیر جهاد کشاورزی جاسک خبر داد:
آغاز کشت هندوانه زمستانه در بندرجاسک


مدیر جهاد کشاورزی جاسک از آغاز کشت زمستانه هندوانه در سطح 2 هزار هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی استان هرمزگان،مهندس علی انتظارالمهدی ‌گفت: کشت این محصول در اراضی دهستان سورک، جگین و یکدار هر ساله در این فصل صورت می‌گیرد. وی با بیان اینکه، هندوانه‌های کشت شده از نوع کریمسون و چارلستون‌گری است، اظهار داشت: میزان برداشت هندوانه در هر هکتار به طور متوسط 30 تن پیش‌بینی ...وزیر جهاد کشاورزی گفت:
امضاهای طلایی در روال های اداری بخش کشاورزی حذف می شود


وزیر جهاد کشاورزی گفت: در روال های اداری بخش کشاورزی با نظاماتی که ایجاد کرده ایم به دنبال آن هستیم که مراجعات موردی را به حداقل برسانیم و امضاهایی که از آن به امضاهای طلایی تعبیر می شد در این وزات نداشته باشیم.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمود حجتی در همایش ملی ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد اظهار داشت: در زمینه واردات و مجوزها نیز تلاش کرده ایم تا هم اطلاع رسانی های لازم صورت گیرد و هم مراجعات به حداقل برسد. ...مدیر جهاد کشاورزی بندرعباس گفت:
احداث سایت الگویی گوجه فرنگی در بندرعباس


مدیر جهاد کشاورزی بندرعباس گفت:سایت الگویی گوجه فرنگی در منطقه رضوان با هدف توانمندسازی و بالا بردن سطح دانش کشاورزان ایجاد شده است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان،مهندس منصور شفیعی با اشاره به این سایت الگویی گوجه فرنگی که به روش  IPM/FFS  اجرا می شود،گفت:تجارب کشاورزان و دانش فنی کشاورزان مورد استفاده قرار می گیرد،بطوریکه براساس دانش و تجربه ،تصمیم گیری لازم و منطقی برای مدیریت مزرعه اتخاذ می گردد. شفیعی اذعان ...مدير جهاد كشاورزي شهرستان میناب گفت:
برداشت فلفل از مزارع شهرستان میناب آغاز شد


مدير جهاد كشاورزي شهرستان میناب گفت: سطح زیر کشت فلفل در این شهرستان 330 هکتار است. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي هرمزگان مهدی عباسپور با بيان اينكه امسال  سطح زيرکشت فلفل در اين شهرستان 330 هکتار است، افزود : سطح زير كشت اين محصول در میناب نسبت به سال گذشته تغییرنکرده است.  وي ابرازداشت: نقاط عمده توليد اين محصول در میناب شامل روستاهاي  تیرور، گوربند، دمشهر و هشبندی است. عباسپور از مزیت های این محصول به خارج از فصل بودن و تازه خوری ...مدیر زراعت جهاد کشاورزی هرمزگان خبر داد
آغاز برداشت فلفل دلمه ای از مزارع استان هرمزگان


مدیر زراعت جهاد کشاورزی هرمزگان از آغاز برداشت فلفل دلمه ای در استان هرمزگان خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان،کوروش صادقی گفت:حدود 4100.هکتار از اراضی این استان هم اکنون به کشت فلفل دلمه ای اختصاص یافته که با توجه به عملکرد14 تن در هر هکتار پیش بینی می شود در پایان فصل برداشت بیش از58000هزار تن محصول فلفل از این اراضی برداشت شود. ...مدیر جهاد کشاورزی قشم
اولین گردهمایی آموزش قوانین امور حفظ کاربری اراضی کشاورزی در قشم


اولین گردهمایی آموزش قوانین امور اراضی (قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی)درمحل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان ، مدیر جهاد کشاورزی قشم اظهار داشت : دراین گردهمایی 41 نفر از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای تابعه شهرستان و بخشداران بخش مرکزی و بخش شهاب حضور داشتند. مالک یزدانپناه درادامه در خصوص وظایف جهاد کشاورزی و تعامل دهیاران با مدیریت جهاد کشاورزی توضیح دادند. وی ابراز داشت: دراین گردهمایی قوانین مرتبط با حفظ کاربری اراضی و تغییر کاربری ...مدیر جهاد کشاورزی قشم:
شناسایی وتامین سوخت چاههای آب کشاورزی و صدور پروانه بهره برداری


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان،مالک یزدان پناه در جهت پیگیری حل مشکل کشاورزان درخصوص تامین سوخت چاههای آب کشاورزی و صدور پروانه بهره برداری و همچنین شناسایی چاههای آب کشاورزی که تاکنون ثبت سامانه درخواست پروانه بهره برداری آب نگردیده است ،گفت: با تلاشها و پیگیری جدی ریاست سازمان و حمایتهای فرماندار شهرستان ونماینده آب منطقه ای جهت بازدید مشترک و تشکیل جلسات در جهت حل مشکل کشاورزان اقداماتی صورت پذیرفته است.. یزدان پناه گفت : اخیرا در همین راستا در محل  جهادکشاورزی این شهرستان و با حضور  نماینده آب منطقه ای ، دهیاران،دبیر اجرایی نظام صنفی ...مدیر جهاد کشاورزی بندرلنگه :
آغاز برداشت بادمجان در بندرلنگه


مدیر جهاد کشاورزی بندرلنگه از آغاز برداشت بادمجان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان،محمد پورعلی گفت:برداشت بادمجان از 30 هکتار زمینهای زراعی شهرستان بندرلنگه آغاز شد. 
وی افزود:پیش بینی می شود امسال هزار تن محصول برداشت شود که در مقایسه با پارسال تفاوتی ندارد.
 
پور علی با اشاره به برداشت بادمجان در بندرلنگه خاطر نشان کرد:
 برداشت این محصول تا اواخر آذر ادامه دارد و علاوه بر مصرف درون استان به استان فارس نیز فرستاده می شود .

مدیر جهاد کشاورزی سیریک :
تولید و پرورش قارچ دکمه ای در سیریک


مدیر جهاد کشاورزی سیریک ازبهره برداری نخستین واحد تولید و پرورش قارچ دکمه ای در شهرستان سیریک خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان،سید رضا امیرزاده با اشاره به  تولید و پرورش قارچ دکمه ای دراین شهرستان گفت: این واحدها با هزینه 300 میلیون ریال با تسهیلات طرحهای خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی راه اندازی ...نمایش 11 الی 20 از مجموع 2082 مطلب
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پایگاه اطلاع رسانی دولت
درگاه خدمات الکترونیکی دولت
پرتال تکریم ایران
پرتال وزارت جهاد کشاورزی
سامد (مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری)میزان رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات سازمان جهادکشاورزی به مراجعین را چگونه ارزیابی می کنید؟

تعداد اخبار: 2082 خبر
تصاویر گالری عکس: 60 عکس
بازدید امروز: 573
بازدید دیروز: 3440
کل بازدیدکنندگان: 6031320
افراد آنلاین: 96© تمام حقوق این سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.
www.hormozgan-agri-jahad.ir / www.h-a-j.ir / www.hormozgan-agri-jahad.com
پیاده سازی، پشنیبانی و بروز رسانی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات